Lotnik rozstrzelany przez GKS

Wiadomości: IV liga
Poniedziałek, 14 września 2015, 19:56
Aktualizacja: 23:55
Wysokiej porażki doznał beniaminek IV ligi dolnośląskiej Lotnik Jeżów Sudecki. Drużyna Marka Herzberga przegrała na własnym obiekcie z GKS–em Kobierzyce aż 1:6.

Jak się okazało emocje w tym spotkaniu zakończyły się po pierwszym kwadransie spotkania. Już w 5. minucie rywali na prowadzenie wyprowadził Patryk Bartków, ale 10 minut później do wyrównania doprowadził Damian Górgul efektownie lobując bramkarza gości. Po stracie gola przyjezdni ruszyli do zdecydowanej ofensywy i po dwóch trafieniach Rafała Rybińskiego i jednym Sebastiana Szefnera prowadzili do przerwy 4:1. Po zmianie stron do jeżowskiej siatki trafili jeszcze Krzysztof Wołczek i Sebastian Zgoda.

Lotnik Jeżów Sudecki - GKS Kobierzyce 1:6 (1:4)

Lotnik: Szpytma, Sobczak (60' Wyka), Białkowski, Madej, Kierlik, Suchanecki, Górgul, Dregan, Kocot, Masel (56' Rudnicki), Góral (46' Niemirski)