Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3041
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lotnik o awans?

Wtorek, 8 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia 2006, 10:59
Autor: Agnieszka Rafińska
Trzecie miejsce w ubiegłym sezonie ligi okręgowej w wykonaniu Lotnika Jeżów Sudecki można uznać niewątpliwie za sukces. Tym bardziej, że ekipa ze Sportowej była beniaminkiem tych rozgrywek.

Czy w zbliżającym się sezonie będzie stać drużynę z Jeżowa na ponowną walkę o najwyższe cele? Wiele wskazuje na to, że tak.

Drużyna została osłabiona jedynie odejściem Gawlika. Ale są napastnicy, którzy będą potrafili go godnie zastąpić. -Wierzę w Krzysia Winiarskiego – mówi prezes Lotnika, Tadeusz Chwałek – W trakcie jednego ze spotkań złamał nogę w dwóch miejscach. Chłopak miał roczny rozbrat z futbolem. Widać, że teraz szybko wraca do formy. Liczymy też bardzo na Marcina Romaniaka. To on powinien być najlepszym strzelcem drużyny z najbliższych rozgrywkach – kontynuuje działacz. Po takich słowach Prezesa można być spokojnym o ofensywę ekipy Jeżowian. Jak dotąd w grach kontrolnych liderem wśród strzelców jest właśnie Romaniak.

Co do pomocników, nie powinno być żadnych problemów w tej formacji. Na pewno wśród nich prym będzie wiódł Hamowski. - Cieszymy się, że mamy Kamila Bojanowskiego. To naprawdę bardzo utalentowany chłopak. W tym sezonie powinien się jeszcze bardziej rozwinąć. Tym bardziej, że obok siebie będzie miał Kazia Hamowskiego, który strzelił 11 bramek w poprzednim sezonie.. Do nich dochodzi Darek Marciniak z Kowar. Trafiony zakup naszej drużyny. Jego doświadczenie bardzo się przyda. Młodzi chłopcy będą mieli na kim się wzorować – stwierdza Tadeusz Chwałek.

- Defensywa pod nieobecność Bartka Rafińskiego i Bartka Chrząszcza nie wygląda już tak idealnie. Myślę jednak, że damy rade utrzymać obronę do powrotu tych graczy – optymistycznie podsumowuje Prezes. Powrót Chrząszcza planowany jest w listopadzie. Do tego czasu Rafiński zapewne poradzi sobie i utrzyma defensywę w ryzach do powrotu kolegi.

Drużyna młoda, wsparta doświadczonymi zawodnikami ma szansę odnosić sukcesy w zbliżającym się sezonie. Oby kibice mieli jak najwięcej powodów do radości. – Z myślą o naszych fanach zbudowaliśmy nowe trybuny, które mam nadzieję im się spodobają. Do tego zrobiliśmy jeszcze małą modernizację murawy, żeby piłkarzom grało się lepiej niż w poprzednim sezonie. – kończy Tadeusz Chwałek.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na zmodernizowanym obiekcie odbędzie się sparing Lotnika z Pub Golem, na który wszystkich serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group