Zalogowanych: 18

Łomnica: Łomnica pokonała Victorię

Wtorek, 13 września 2022, 17:29
Aktualizacja: 17:34
Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Łomnicy. W derbach Kotliny Jeleniogórskiej miejscowy KS zmierzył się z Victorią Jelenia Góra. W zaciętym spotkaniu sędzia pokazał 8 żółtych kartek, a z kompletu punktów cieszyli się gospodarze.

W pierwszej połowie nie brakowało ostrych starć i utarczek słownych – w efekcie 2 żółte kartki obejrzeli gospodarze, a 3 – goście. Jedyny gol w pierwszej części spotkania padł w 41. minucie, a jego autorem (z rzutu karnego) był Paweł Habasiński. Po zmianie stron trwała zacięta walka o zmianę rezultatu, ale ostatecznie to łomniczanie okazali się lepsi. W 87. minucie wynik na 2:0 ustalił Mateusz Cieślik i beniaminek klasy okręgowej trzymał pozycję wicelidera rozgrywek w grupie jeleniogórskiej.

KS Łomnica - Victoria Jelenia Góra 2:0 (1:0)

KS: Maćkowski – O. Aleksiejew, Brudziński (65’ D. Habasiński), Cieślik, P. Habasiński, Jałgiejczuk, Jasiński (64’ Woliński), Kucharczyk, Salamon, Turczyk, Ziomek.
Victoria: Orłowski – Okowiński, Denis, Dudek, Kocot, Maryszczak (74’ Rudnicki), Nowiński, Pakosz, Paradowski (62’ Lisowski), Semeniuk, Wrzal.