Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 5 listopada
Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Dominika
Czytających: 12587
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Logo do wyboru

Czwartek, 13 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 13 września 2007, 12:45
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Logo do wyboru
Fot. www.jeleniagora.pl
Trzy projekty symbolu 900-lecia miasta w finale. Wskażcie najlepszy!

Nie znamy jeszcze zwycięzcy ogłoszonego przez Urząd Miasta w Jeleniej Górze konkursu na logo z okazji przypadającego w przyszłym roku 900-lecia grodu Krzywoustego.

Kapituła konkursowa się waha. Wskazała trzy propozycje najlepsze zdaniem szanownego gremium jurorów złożonych głównie z urzędników (w tym dwie osoby z magistratu). Poddano je pod sondaż internautom na urządowej stronie miasta.

Pomóżmy pomysłodawcom w dokonaniu właściwego wyboru. Co o projektach sądzą Czytelnicy Jelonki? Czekamy na Wasze komentarze.

Kapituła przypomina przy okazji, że ma prawo nie wybrać żadnej z przedstawionych propozycji. Sprawa ma się rozstrzygnąć do 21 września. Na ewentualnego zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych z pieniędzy podatników.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
709
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group