Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6889
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: List otwarty Zarządu KS Wichoś do Zarządu MKS MOS Karkonosze

Poniedziałek, 7 stycznia 2013, 12:52
Aktualizacja: Wtorek, 8 stycznia 2013, 11:18
Autor: MDvR
Jelenia Góra: List otwarty Zarządu KS Wichoś do Zarządu MKS MOS Karkonosze
Fot. archiwum
Poniżej prezentujemy list otwarty KS Wichoś Jelenia Góra skierowany do MKS–u MOS Karkonoszy Jelenia Góra. Sytuacja dotyczy wycofania zespołu kadetek Karkonoszy z rozgrywek mistrzowskich.

List otwarty
Zarządu KS „Wichoś” Jelenia Góra

Do Zarządu
MKS MOS „Karkonosze” Jelenia Góra

Decyzja Dolnośląskiego Związku Koszykówki o wycofaniu zespołu kadetek MKS MOS „Karkonosze” Jelenia Góra z rozgrywek mistrzowskich (eliminacje Mistrzostw Polski U-14) wymaga naszym zdaniem bliższych wyjaśnień , o które zwracamy się do Waszego klubu.

Uzasadnienie.

* Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy od Państwa odpowiedzi na nasze pismo z dnia 27.11.2012 roku, w którym zwróciliśmy Waszemu klubowi uwagę na fakt nie przestrzegania Regulaminów Rozgrywek DZKosz i PZKosz . W meczu „Karkonosze” – „Wichoś” ( 24.11.2012r.) w zespole kadetek MKS MOS „Karkonosze” wystąpiły aż 4 nieuprawnione do gry zawodniczki!

* Przez ostatnie 3 miesiące MKS MOS „Karkonosze” czerpał medialne korzyści i budował pozytywny wizerunek swojego klubu na sukcesach m.in. zespołu kadetek , które to sukcesy oficjalnie unieważnił DZKosz .

Nie tylko naszemu klubowi należą się dziś odpowiedzi na pytania:

1) Dlaczego po zwróceniu uwagi Waszemu klubowi , trener MKS MOS „Karkonosze”
w 3 ostatnich meczach ligowych ( 9,11,12 grudnia 2012r) wstawił do gry aż 16 nieuprawnionych zawodniczek ?

2) Czy nie przestrzeganie Regulaminu Rozgrywek DZKosz przez MKS MOS „Karkonosze” wynikało z błędu , nieznajomości przepisów, czy też było zaplanowanym sposobem gry jednym zespołem w dwóch ligach , na co nie zezwalają przepisy i co jest nieuczciwe wobec tych klubów , które grały w lidze zgodnie z regulaminem rozgrywek?

Pytań jest znacznie więcej . Pojawiające się wątpliwości o miejscach naszych zespołów rozwiała definitywnie oficjalna strona DZKosz ( www.dzkosz.pl ) w dniu 2.01.2013r. publikując tabelę końcową rozgrywek po I fazie i klasyfikując Wasz zespół na ostatnim 6 miejscu w grupie „A”. Kadetki KS „Wichoś są w tej tabeli na 4 pozycji. I tych ustaleń DZKosz trzymajmy się , bo pochodzą z najbardziej kompetentnego źródła tj. od organizatora rozgrywek.

Członkowie Zarządu
KS „Wichoś” Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group