Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9686
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Letni Izerski Jarmark w Kopańcu

Środa, 6 sierpnia 2014, 7:57
Aktualizacja: 7:59
Autor: Manu
Region: Letni Izerski Jarmark w Kopańcu
Fot. Organizator
W niedzielę (10 sierpnia) od godz. 12.00 do 18.00 w Kopańcu przy Gospodarstwie Agroturystycznym Farma 69 w sielankowym otoczeniu trwać będzie Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, organizowany przez Fundację Harmonia Kultury. Udział w imprezie jest bezpłatny.

W programie m.in.: zajęcia z ceramiki, pokaz frisbee (Wilcza Osada z Kłopotnicy) czy nauka chodzenia na szczudłach. Gry i zabawy dla najmłodszych poprowadzą doświadczeni animatorzy z Fundacji Rozwoju Regionalnego “Kobold” z Małej Kamienicy.

- Na Rustykalnym Jarmarku Izerskim będzie znaleźć wszystko to, co najlepsze w naszej okolicy – zachęcają organizatorzy. - Nie zabraknie produktów spożywczych, wyrobów rękodzielniczych i artystycznych. Staramy się, aby wszystko, co będzie można nabyć podczas tego Jarmarku jest wytwarzane tuż obok miejsca imprezy. Chcemy w ten sposób wspierać miejscowych producentów żywności, rolników, artystów i promować lokalną ekonomię.

Osoby, które chciałyby wziąć udział jako wystawcy, mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: viola.pietrzak@gmail.com (wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz asortyment).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group