Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8482
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lepkie ręce Kamila P. – nastolatek okradał samochody

Środa, 18 marca 2009, 8:30
Aktualizacja: 9:50
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Lepkie ręce Kamila P. – nastolatek okradał samochody
Fot. Policja
Aż osiem samochodów stojących na jednej ulicy w centrum miasta okradł dobrze znany policji małoletni przestępca. Wcześniej włamał się do pojazdów. Jego łupem padły akcesoria samochodowe.

Kamil P., bo o nim mowa, to notoryczny złodziej. Zatrzymywany przez policję już kilka razy, zawsze wraca na drogę przestępstwa. Ostatnio wpadł kilka tygodni temu. Skierowano go do ośrodka szkolno-wychowawczego, skąd uciekł. Teraz znów ma kłopoty z prawem.

– Jak ustalili policjanci, chłopak tej samej nocy włamał się do ośmiu samochodów zaparkowanych na jednej z ulic w centrum Jeleniej Góry. Jego łupem padły różnego rodzaju akcesoria samochodowe o łącznej wartości nie mniejszej niż 5000 zł – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Najchętniej sprawca kradł samochodowe radioodtwarzacze. Jeden z nich policjanci odnaleźli, w trakcie przeszukania w jego mieszkaniu. W chwili zatrzymania, chłopiec miał przy sobie dwie reklamówki, w których były skradzione z samochodów różne przedmioty.

16-latek wszystkich tych przestępstw dopuścił się podczas ucieczki z jednego z ośrodków szkolno-wychowawczych Polsce, gdzie został umieszczony na podstawie decyzji sądu rodzinnego za wcześniejsze kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Teraz za popełnione przestępstwa odpowie również przed sądem rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group