Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 3475
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lekkoatletyczne mistrzostwa gimnazjów

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 16 maja 2007, 0:00
Autor: KED
Ponad setka jeleniogórskich gimnazjalistów rywalizowała w Indywidualnych Mistrzostwach Jeleniej Góry w Lekkoatletyce

W zawodach wzięli udział reprezentanci sześciu jeleniogórskich gimnazjów. Organizatorem imprezy, która odbyła się na stadionie przy ul. Lubańskiej był Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Rywalizacja, zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt odbywała się w trzynastu konkurencjach. Zdobywcy trzech czołowych lokat w każdej konkurencji wystąpią w zawodach strefy jeleniogórskiej w Bogatyni.

W konkurencjach dziewcząt miejsca na podium zdobyły: bieg na 100 metrów – Karolina Włodarczyk (Gim nr 3), Sandra Jaworska (Gim nr 2) i Alicja Toczyńska (Gim nr 3); bieg na 600 m. – Magdalena Zator (Gim nr 3), Paulina Wiklak (Gim nr 3) i Monika Skoczylas (Gim nr 1); bieg na 300 m. – Koletta Gebauer (Gim nr 3), Marta Iwanek i Angelika Charko ( obie Gim przy ZSRArt); bieg na 1000 m. – Maria Wójtowicz (Gim nr 1), Karolina Fyda (Gim nr 3) i Maja Zdrojkowska (Gim przy ZSRArt); bieg na 100 m przez płotki – Joanna Husak, Nicola Stoilkowic i Dominika Stankiewicz (wszystkie Gim nr 3), 300 m. ppł – Marta Romańska, Karolina Leśnikowska i Alina Gregorczyk (wszystkie Gim nr 3); pchnięcie kulą – Joanna Pawlukiewicz, Martyna Ciaś (obie Gim nr 3) i Nicoletta Kasinowska (Gim nr 1); skok w dal – Aneta Jaworska (Gim przy ZSRArt), Kamila Celencewicz (Gim nr 3) i Miriam Koulibaly (Gim przy ZSO); skok wzwyż – Justyna Smolec (Gim nr 3), Karolina Głogowska (Gim nr 1) i Paulina Dubaniewicz (Gim przy ZSO); rzut dyskiem – Anna Baranowska (Gim nr 1), Paulina Szczerba (Gim nr 2) i Magdalena Sawicka (Gim nr 1); rzut oszczepem – Marlena Kin (Gim nr 2), Paula Czajkowska i Agata Garbaczewska (obie Gim nr 3), sztafeta 4x100 m. – Gim przy ZSO, Gim nr 3 i Gim nr 1; sztafeta szwedzka – Gim nr 3, Gim przy ZSRArt i Gim nr 1.

W zmaganiach chłopców medalowe pozycje wywalczyli: bieg na 100 m. – Miłosz Masalski (Gim nr 1), Marek Mądzik i Marcin Sajna (obaj Gim nr 3); bieg na 300 m. – Michał Schab (Gim nr 3), Dariusz Łosiak (Gim nr 1) i Sławomir Sobczak (Gim przy ZSRArt); bieg na 1000 m. – Kajetan Kąs (Gim nr 3), Marcin Łęcki (Gim przy ZSRArt) i Iwo Gumuła (Gim przy ZSO); bieg na 2000 m. – Grzegorz Borycki (Gim nr 2), Damian Dziarmaga (Gim nr 3) i Jacek Jędrasiewicz (Gim nr 1), bieg na 110 m ppł. – Tomasz Topaczewski (Gim nr 3), Artur Obarzanek (Gim przy ZSO) i Rafał Miotk (Gim nr 3); 300 m ppł. – Mateusz Kołodziejski, Sebastian Tymosiewicz i Patryk Bunikowski (Gim nr 3); pchnięcie kulą – Stefan Sztachera (Gim nr 1), Mateusz Figura i Patryk Zmarzlak (Gim nr 3); skok w dal – Mateusz Olszowy (Gim nr 3), Artur Zieliński (Gim przy ZSO) i Marcin Pawłowski (Gim ZSRart); skok wzwyż – Dawid Antolak (Gim nr 3), Jakub Popkowski i Rafał Jakubowski (obaj Gim nr 1); rzut dyskiem – Patryk Woźniczak, Jakub Wieczorkiewicz i Kamil Jost ( wszyscy Gim nr 3); rzut oszczepem – Kamil Borkowski (Gim nr 3), Daniel Kędziora (Gim nr 2) i Daniel Tran – Thanh (Gim nr 2); sztafeta 4x100 m – Gim nr 3, Gim przy ZSRArt i Gim nr 3 (II); sztafeta szwedzka – Gim nr 3, Gim nr 1 i Gim nr 3 (II).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group