Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2833
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Kwiaty w... rowerach

Czwartek, 17 grudnia 2020, 8:04
Autor: WAC
Mysłakowice: Kwiaty w... rowerach
Fot. GOK
Podczas warsztatów, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach stare, walające się w piwnicach i na strychach rowery zamieniły się w kwietniki.

To już kolejna akcja seniorów ze Stowarzyszenia „Senior” z Mysłakowic i pracowników tamtejszego domu kultury, służąca upiększaniu najbliższej okolicy. Rowerowe kwietniki docelowo staną w przestrzeni publicznej sołectwa Mysłakowice i z pewnością będą cieszyć oko mieszkańców gminy. Wartością dodatnią projektu była integracja mieszkańców, promocja regionu czy stworzenie warunków do rozwijania aktywności twórczej i kształtowania postaw twórczych.
 
| Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a w przyszłości mamy zamiar organizować podobne akcje w innych sołectwach - mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach Marianna Ostrowska. - Zdobytą w ten sposób wiedzą bardzo chętnie podzielimy się już teraz z mieszkańcami gminy Mysłakowice.
 
Projekt pn. „Promocja inicjatywy „Odnowy Wsi Dolnośląskiej” poprzez organizację międzypokoleniowych warsztatów sztuki użytkowej w sołectwie Mysłakowice”, w ramach którego odbywały się warsztaty, otrzymał wsparcie ze środków zewnętrznych i był współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Wartość dofinansowania wynosi 5000 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

5
63%
Cieszy
2
25%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
209
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group