Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 7776
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Kurtka ratownika GOPR jednak znalazła się

Czwartek, 23 grudnia 2021, 7:01
Autor: WAC
Powiat: Kurtka ratownika  GOPR  jednak znalazła się
Fot. GOPR
Szczęśliwy finał znalazła sprawa kurtki, którą turysta zabrał jednemu z ratowników z Grupy Karkonoskiej Górskiego Pogotowia Ratunkowego.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło na początku grudnia. Wtedy podczas ewakuacji wychłodzonego turysty, który zdecydował się zdobyć szczyt Śnieżki w samych szortach jeden z ratowników pożyczył mężczyźnie swoją kurtkę. Po zwiezieniu na dół, poszkodowany poprosił o pożyczenie kurtki jeszcze na "momencik", by zejść w niej do auta, ubrać swoje ubrania. Niestety wraz z kurtką zniknął.

Jak podała na swoim profilu w mediach społecznościowych Grupa Karkonoska GOPR zaginiona kurtka wróciła do właściciela. Uratowany w Karkonoszach turysta odesłał ją razem z krótkim listem z wyjaśnieniem i przeprosinami za zaistniałą sytuację.

Po publikacji posta otrzymaliśmy wiele słów wsparcia oraz informacji, dzięki którym szybko udało się odnaleźć kurtkę – informuje GOPR. - Wiele osób oraz instytucji, a także miłośników turystyki i morsowania z całej Polski zadeklarowało wsparcie finansowe, aby pomóc nam zrekompensować stratę. Na konto Fundacji GOPR wpłynęło bardzo dużo środków, które przekażemy na zakup dodatkowego wyposażenia zimowego dla ratowników naszej grupy.

Twoja reakcja na artykuł?

25
66%
Cieszy
11
29%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group