Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6002
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kulturalny SWAP „Muflona”

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 16:02
Aktualizacja: Wtorek, 17 kwietnia 2018, 6:15
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Kulturalny SWAP „Muflona”
Fot. MDK "Muflon"
W sobotę, 14 kwietnia w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie odbyła się wymiana ubrań pt. „SWAP Muflona”. Uczestnicy wymieniali się nie tylko rzeczami, ale także pomysłami i spostrzeżeniami na temat potrzeb kulturalnych.

Swoje zdanie i opinie w sprawie oczekiwań w sferze dostępu do kultury mieszkańcy Sobieszowa mogli wyrazić na wiele sposobów, np.: poprzez pocztówkę z pozdrowieniami, na odwrocie której nadrywali brzeg przy najbardziej interesujących kategoriach wydarzeń. Uczestniczki i uczestnicy chętnie wypełniali także ankietę oraz fotografowali się przy fotościance. W tym czasie działał kącik animacyjny dla dzieci - sadzono bratki, zdobiono doniczki, szyto serca i kwiatki, malowano na kolorowo buzie.

Było to pierwsze spotkanie w ramach projektu „TWOJE + MOJE = NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem”. Następne już w poniedziałek 23 kwietnia w godz. 10.00 – 12.00. Będą to warsztaty kreatywne dla seniorów na temat zdrowego odżywiania. Więcej informacji na stronie muflon.sobieszow.pl.

Projekt TWOJE + MOJE = NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group