Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2838
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kto naprawi zniszczone trawniki?

Piątek, 8 lipca 2011, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Kto naprawi zniszczone trawniki?
Fot. Archiwum
Rzecz dotyczy trawników przy ul. Sygietyńskiego na Zabobrzu. Zdaniem mieszkańców zieleń została zniszczona przez pracowników MPGK, którzy ciągnikiem wywozili skoszoną trawę. Kierownictwo Zieleni Miejskiej twierdzi, że nikt do nich tego problemu nie zgłosił, więc sprawę sprawdzi i jeśli zarzuty mieszkańców się potwierdzą, szkoda zostanie naprawiona.

Zdjęcia i informacje na temat zniszczonych trawników przesłał nam jeden z czytelników. Jego zdaniem zieleń przy ul. Sygietyńskiego nieopodal Poczty Polskiej zniszczyli pracownicy MPGK, który przejechali po nich kołami traktora.
– Teraz niewiele po nich zostało. Kto naprawi zniszczone trawniki i kto za to zapłaci? – pyta nasz czytelnik.

Maria Markowska, kierownik Zieleni Miejskiej z MPGK zapewnia, że o zniszczonych trawnikach po raz pierwszy słyszy od naszego dziennikarza.
- Muszę sprawdzić, czy to rzeczywiście nasi pracownicy zniszczyli te trawniki. W wielu przypadkach zieleń niszczą prywatne firmy, które wykonują w pobliżu jakieś roboty, a i tak oskarża się o to naszych pracowników. Jeśli jednak zarzuty mieszkańców się potwierdzą, osoby, które zniszczyły trawnik zasypią koleiny ziemią i zasieją tam nową trawę – mówi pani Maria Markowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group