Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2622
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Kto chce być senatorem?

Piątek, 22 lipca 2011, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: Accipiter
Znane są już nazwiska potencjalnych kandydatów do Senatu RP w jesiennych wyborach parlamentarnych, które odbędą się w październiku.

W Okręgu Wyborczym nr 2 obejmującym powiaty: jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski oraz miasto Jelenia Góra kandydują: Wojciech Chadży z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Tadeusz Lewandowski z Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniew Ładziński z Platformy Obywatelskiej oraz Zbigniew Skowron z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz w wyborach do wyższej izby wystawił tworzony przez niego ruch społeczny Unia Prezydentów Miast „Obywatele do Senatu”. Jak podkreśla Dutkiewicz, jego niezależni i ponadpartyjni kandydaci to ludzie, którzy mają dość wojny polsko-polskiej oraz osobowości i osobistości zaufania społecznego związane ze środowiskiem samorządowym, akademickim i światem kultury. Na liście Okręgu Wyborczego nr 2 związani z hasłem „Obywatele do Senatu” znaleźli się: Marek Obrębalski i Miłosz Sajnog, były prezydent Jeleniej Góry i jego zastępca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group