Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7191
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION KRAJ: Krucjata Ryszarda Nowaka

Niedziela, 15 listopada 2009, 8:51
Aktualizacja: 8:51
Autor: TEJO
REGION KRAJ: Krucjata Ryszarda Nowaka
Fot. ....l..
Po Dodzie, której zarzucił obrazę uczuć religijnych, przewodniczący Obywatelskiego Komitetu Obrony przed Sektami w Szklarskiej Porębie wziął na celownik rapera Peję. Nazwał go bandytą i nawołuje, aby odwołać jego koncerty. Raper zapowiada, że wytoczy Nowakowi proces o ochronę dóbr osobistych.

Tę wiadomość podał portal TVN 24. Były poseł, obecnie radny rady powiatu jeleniogórskiego – atakując Peję nawiązał do wydarzeń z Zielonej Góry. Kilka tygodni temu doszło tam do incydentu: podczas koncertu Pei pobito nastolatka, do czego wulgarnie namawiał sam raper. Później przyznał, że został sprowokowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Ryszard Nowak tymczasem przekonuje, aby odwoływać koncerty rapera, bo – jak to określił – to „muzyk bandyta”. Z zamiaru byłego posła nic nie wyszło, bo organizatorami występów nie były placówki publiczne.

Tymczasem sam Peja poczuł się dotknięty słowami Nowaka. Zapowiada, że – jeżeli nawoływania byłego posła utrudnią mu życie – pozwie przewodniczącego i jego komitet do sądu i zażąda zadośćuczynienia za obrazę dóbr osobistych.

Dodał także, że w sprawie zielonogórskiej czeka na rozstrzygnięcie organów wymiaru sprawiedliwości, a Nowak nie ma żadnej legitymacji prawnej, aby go osądzać. Peja nazwał działania byłego parlamentarzysty „promocją swojej osoby i komitetu”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group