Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 4 maja
Imieniny: Moniki, Władysława
Czytających: 10509
Zalogowanych: 83
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika wydarzeń 997

Środa, 2 marca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 14:12
Autor: kmp

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Spółdzielcza godz. 10.00
Funkcjonariusze Grupy Samochodowej SK KMP w Jeleniej Górze wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w wyniku działań operacyjnych zatrzymali pojazd wprowadzony do ruchu na podstawie sfałszowanych dokumentów niemieckich. Zabezpieczony samochód to Skoda Oktawia o wartości 50.000 zł. Kierującą samochodem była 24 letnia mieszkanka Jeleniej Góry. Trwają czynności policyjne zmierzające do ustalenia właściciela pojazdu oraz pierwotnego numeru nadwozia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

1.03.2005 Jelenia Góra
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Sławomira S. lat 17 zam. Jelenia Góra, który dokonał oszustwa w jednym z marketów w Jeleniej Górze w ten sposób, że przekleił kody kreskowe z nart o niższej cenie na narty o wyższej wartości.

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Jana Pawła II godz.19.50
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Eskort Jacka K. lat 40 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,6 promila).

1.03.2005 Jelenia Góra
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali Cezarego F. lat 17 zam. Jelenia Góra , który jest wielokrotnym sprawcą kradzieży na terenie Jeleniej Góry. Nieletni sprawca w trakcie czynności policyjnych przyznał się, że w ostatnim miesiącu popełnił co najmniej siedem kradzieży na terenie Jeleniej Góry na szkodę różnych osób. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Mieszka I-go godz.23.10
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali na gorącym uczynku popełniania przestępstwa Wiesława K. lat 48 i Andrzeja U. lat 40 obaj mieszkańcy Jeleniej Góry. Mężczyźni włamali się do kiosku ogólnospożywczego i usiłowali ukraść towar o wartości blisko 300 zł, lecz zamierzonego celu nie osiągnęli gdyż zostali zatrzymani. Postępowanie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
772
Zofia
37%
Rozalia
14%
Julia
35%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Biało–czerwony Plac Ratuszowy
 
Aktualności
Kaczki nad Balatonem w Jeleniej Górze – ich ulubiony czas
 
Aktualności
Rajdowy pisk opon i walka o sekundy
 
Aktualności
Miejskie uroczystości 235. rocznicy Konstytucji 3 Maja
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group