Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7270
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 17 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:23
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II / ul. Paderewskiego</b>
Kierujący samochodem marki Mitsubishi Galant 24-letni mieszkaniec Jawora na oznakowanym przejściu dla pieszych naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym. 24-latek wyprzedził pojazd marki Ford Focus, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego, natomiast kierowca Mitsubishi uderzył w 75-letniego mieszkańca Kędzierzyna Koźle przechodzącego prawidłowo przez to przejście. 75-letni mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,04 promila.

<b>Kowary, ul. Jagiellońska</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Trabant 38-letnią mieszkankę Kowar, która jechała w stanie nietrzeźwości -2,44 promila.

<b>Karpacz, ul. Myśliwska</b>
Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Kraśnika poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 dni wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Po wpłaceniu grzywny mężczyzna został zwolniony.

<b>Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja</b>
Funkcjonariusze z KP w Karpaczu zatrzymali 29-letniego mieszkańca Karpacza poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego wyd. przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze z dnia 31.07.2005 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group