Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2693
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 7 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:40
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Podgórna</b>
Sprzedawczyni jednego ze sklepów ujawniła fałszywy banknot o nominale 100 zł, którym jeleniogórzanin chciał zapłacić za papierosy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>
Funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości. 39-letni jeleniogórzanin miał 0,7 promila , a 47-letni miał 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Jelenia Góra, ul. Drzymały</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Łada lat 20 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości -1,52 promila.

<b>Trzcińsko</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 55 letniego mieszkńca Trzcińska poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§2 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy.

<b>Janowice Wielkie</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mieszkańca Janowic Wielkich poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 87§1 kw.

<b>Kowary, ul. Zamkowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 17-letniego mieszkańca Kowar, który na widok policjantów odrzucił woreczek z zawartością 2 porcji marihuany. Postępowanie prowadzi KP w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group