Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 5361
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 28 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:38
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw z PG KMP w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili i potwierdzili, że 22-letnie mieszkanka gminy Bolków usiłowała wyłudzić odszkodowanie komunikacyjne w wysokości 38.396, 48 zł na szkodę jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw z PG KMP w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, a następnie potwierdzili, że 49-letni mieszkaniec Ścięgien usiłował wyłudzić odszkodowanie komunikacyjne w wysokości 9825 zł na szkodę jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych w Jeleniej Górze. W przestępstwie tym pomagał mu 21-letni mieszkaniec Karpacza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Policjanci ustalili, że 17-letni jeleniogórzanin grożąc pobiciem 14-letniemu chłopcu, również mieszkańcowi Jeleniej Góry ukradł mu rower górski o wartości 1300 zł. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 24-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że w dniu 23 bm w Jeleniej Górze kierował samochodem marki Renault pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 57-letnią kobietę mieszkankę Jeleniej Góry poszukiwaną listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze z dnia 28.11.2001 roku za czyn z artykułu 278§1 kk . Kobieta została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Calibra 45-letniego mieszkańca Mysłowa, który jechał w stanie po użyciu alkoholu – 0,42 promila.

<b>Sobieszów, ul. Ogrodowa</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Skoda Fabia, którym okazał się 40-letni obywatel Czech. Mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – 1,08 promila.

<b>Łomnica</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 48-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1 promil.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1-go Maja</b>
Policjanci zatrzymali 24-letniego rowerzystę mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,56 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku: 21, 22 i 20 lat. 21 –latek i 20 są mieszkańcami Jeleniej Góry, a 22 –latek jest mieszkańcem Radomic. Mężczyźni bili się wykorzystując nóż. Cała trójka była nietrzeźwa. Zostali osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group