Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5661
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 27 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:38
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Dworcowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP Kowary zatrzymali 37 letniego mieszkańca Aleksandrowa Łódzkiego, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego taksówkarzy. W/w nic nie skradł, gdyż został zatrzymany wewnątrz budynku. Sprawcę ze względu na stan nietrzeźwości zatrzymano w PDOZ z przekazaniem do KP Kowary celem wykonania dalszych czynności.

<b>Szklarska Poręba</b>
Funkcjonariusze pionu prewencji KP Szklarska Poręba zatrzymali do kontroli samochód Renault Clio, którego kierujący 49 letni mieszkaniec Soboty był w stanie nietrzeźwym ( 1,58 promila). Ponadto w/w nie stosował się do wyroków sądowych trzykrotnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanych przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim. Samochód właściciel zabezpieczył we własnym zakresie. Kierujący po wykonaniu wstępnych czynności został zwolniony.

<b>Stara Kamienica</b>
Policjanci Sekcji PG KMP Jelenia Góra zatrzymali 46 letnią mieszkankę Starej Kamienicy, u której w trakcie przeszukania ujawniono i zabezpieczono 1022 paczki papierosów z rosyjską akcyzą, 75 butelek o łącznej pojemności 67,25 litrów alkoholu bez polskich znaków, akcyzy oraz nakrętki i etykiety z napisem POLMOS SPIRYTUS REKTYFIKOWANY. Zabezpieczono dowody rzeczowe, oszacowane na 4.000 zł. Zatrzymaną po wykonaniu czynności zwolniono.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group