Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 10344
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 12 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:45
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 34-letniego mieszkańca Wałbrzycha podejrzanego o to, że w dniu 9 bm posiadał 1 działkę polskiej heroiny.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 17-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że w dniu 26 czerwca br ukradł telefon komórkowy o wartości 280 zł.

<b>Mysłakowice, ul. Daszyńskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 68, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,3 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mitsubishi Colt 45-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,52 promila.

<b>Mysłakowice, ul. Daszyńskiego</b>
Policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca Kostrzycy poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za czyn z artykułu 178a§2.

<b>Jelenia Góra, ul. Sudecka</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej przeszukali pomieszczenia mieszkalne należące do dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 23 i 24 lata, u których zabezpieczyli około 340 działek marihuany, 140 działek amfetaminy, dwa listki LSD i 28 tabletek extazy. Ponadto zabezpieczyli kilkadziesiąt tysięcy zł w różnych walutach. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Piechowice, ul. XX –lecia</b>
Policjanci Grupy Samochodowej Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mieszkańca Piechowic, który poruszał się samochodem marki Audi A3 skradzionym w dniu 10 bm na terenie Szklarskiej Poręby. Ponadto pojazd miał zamontowane kradzione tablice rejestracyjne. Sprawca został osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Szklarskiej Porębie.

<b>Jelenia Góra, ul. Kiepury</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,34 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza</b>
Policjanci zatrzymali 18 letniego jeleniogórzanina, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości -1,49 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
423
Tak
32%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Kolizja w Radomierzu
 
Ciekawe miejsca
Wznowienie badań archeologicznych na zamku w Bolkowie
 
Aktualności
Sudecka – z serca miasta w góry
 
Kilometry
Od dziś "ciepły przycisk" w autobusach MZK
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group