Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6603
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: "Kronika Policyjna" Jelenia Góra - 15.06.2005

Środa, 15 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:46
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że trzy kobiety w wieku 23, 28 i 26 lat wszystkie mieszkanki Kowar pobiły 60-letniego mieszkańca Kowar, a następnie ukradły mu pieniądze w kwocie 350 zł oraz telefon komórkowy o wartości 150 zł. Pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci ogólnych potłuczeń Nie korzystał z pomocy lekarskiej. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawczyń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej z KP I w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że 52-letni mieszkaniec Jeleniej Góry wyłudził materiały instalacyjne i do dnia dzisiejszego nie zapłacił żadnej kwoty. Starty pokrzywdzonego podmiotu wynoszą nie mniej niż 3199 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej na bazie informacji operacyjnych ustalili, że 22-letni mieszkaniec Piechowic wyłudził materiały budowlane na szkodę jednej z firm w Jeleniej Górze, której straty z tego powodu wynoszą nie mniej niż 2368 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. Wyszyńskiego</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci 1 miesiąca wobec Stanisława G. lat 46 podejrzanego o dokonanie rozboju na innym mieszkańcu Szklarskiej Poręby, w wyniku czego sprawca ukradł mu reklamówkę z zawartością wina i portfel z pieniędzmi w kwocie 35 zł.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca wobec Tomasza D. lat 35 mieszkańca Żar, który usiłował dokonać rozboju na 26-letniej mieszkance Wałbrzycha.

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Funkcjonariusze Ogniwa patrolowo-Interwencyjnego z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali Franciszka M. lat 49 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze dnia 2 czerwca br celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

<b>Droga krajowa nr 3</b>
Funkcjonariusze Ruchu Drogowego w trakcie kontroli pojazdu marki Volvo zatrzymali 47-letniego mieszkańca Wrocławia poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową Wrocław-Krzyki.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych.

<b>Jelenia Góra, ul. Orzeszkowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 47-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Kowary, ul. Sienkiewicza</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 45 zam. Kowary, który jechał w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Jelenia Góra, ul. Fabryczna</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 38 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,51 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości (2,07 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza</b>
Policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy dokonali rozboju na barmance zatrudnionej w jednym z barów w Jeleniej Górze i jej znajomym, po czym ukradli pieniądze z utargu w kwocie 550 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Piechowice, ul. Świerczewskiego</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat Cinquecento 22 –letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group