Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2370
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Poniedziałek, 3 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 22:48
Autor: kmp

Jelenia Góra, droga nr 366

Kierująca samochodem marki Mitsubishi 21-letnia mieszkanka Piechowic będąc w stanie nietrzeźwości – 1,48 promila na łuku drogi nie zachowała należytej ostrożności, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia kobieta doznała zwichnięcia biodra i złamania prawej kości ramieniowej, a jej pasażer ogólnych potłuczeń, urazu głowy. Oboje pozostali w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Miłków

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 53-letniego mieszkańca Miłkowa, który ukradł kompletną tylną belkę do samochodu marki Citroen BX powodując straty w wysokości 300 zł na szkodę innego mieszkańca Miłkowa. Policjanci odzyskali w całości utracone mienie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

Janowice Wielkie

33-letni mieszkaniec Miłkowic przeskoczył mur okalający ruiny zamku Bolczów i wszedł na półkę skalną, z której następnie spadł ponosząc śmierć na miejscu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Kowary, ul. Staszica

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Vectra 30-letniego mieszkańca Kowar, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,24 promila.

Szklarska Poręba, ul. Armii Ludowej

Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 22-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby poszukiwanego na podstawie nakazu osadzenia wyd. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat.

Jelenia Góra, ul. Noskowskiego

Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 47-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze do dalszych czynności z artykułu 190§1 kk.

Jelenia Góra, ul. Waryńskiego

Policjanci zatrzymali 33-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,88 promila.

Kowary, ul. Podgórze

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Kowar, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,34 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group