Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2945
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Poniedziałek, 5 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:57
Autor: kmp

Włamał się do Daewoo Lanosa.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 20-letniego mieszkańca Karpacza.
22-latek włamał się do samochodu marki Daewoo Lanos, zaparkowanego w Karpaczu skąd łupem jego padł radioodtwarzacz o wartości 150 zł będący własnością mieszkańca Częstochowy.
Ponadto w wyniku przeprowadzonych czynności wymieniony przyznał się, że w okresie od kwietnia do 23 lipca 2005 roku dokonał jeszcze kilku kradzieży z włamaniem do samochodów na terenie Karpacza.
Mężczyznę umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do dalszych czynności. Za kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Ukradł plecak</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kowar.
Mężczyzna ukradł plecak z zawartością paszportu, odzieży i dokumentów o wartości 100 zł na szkodę mieszkańca Słupska. Mężczyznę po wykonaniu czynności zwolniono. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Lwówecka</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 28-letnią jeleniogórzankę, która z mieszkania ukradła piec gazowy, kuchenkę gazową, które następnie sprzedała na jednym z targowisk w Jeleniej Górze. Pokrzywdzonym jest Zakład Gospodarki Lokalowej, który poniósł straty w kwocie nie mniejszej niż 1950 zł. Kobieta została umieszczona w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Staromiejska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 36 – obaj mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy podejrzani są o dokonanie rozboju na 76-letniej jeleniogórzance w dniu 1 września br w jej mieszkaniu. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Komedy Trzcińskiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 28-letniego jeleniogórzanina, który w okresie 22 /24 sierpnia br włamał się do jednej z piwnic, skąd ukradł elektronarzędzia o wartości 300 zł na szkodę mieszkańca Jeleniej Góry. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 28-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 30-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o dokonanie rozboju w dniu 28/29 sierpnia br na 66 –letnim mężczyźnie w jego mieszkaniu.

<b>Droga Jelenia Góra – Zgorzelec</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 33 –letniego jeleniogórzanina, który podejrzany jest o inną czynność seksualną z 14-letnią dziewczyną mieszkanką powiatu lwóweckiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 3000 zł wobec 33-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o inną czynność seksualną z 14-letnią mieszkanką powiatu lwóweckiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group