Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7748
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Kronika policyjna

Środa, 18 czerwca 2008, 12:48
Aktualizacja: 13:43
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

Aresztant złodziejem
Jeleniogórscy „kryminalni” w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili, że 28-letni mieszkaniec Janowic Wielkich ukradł aparat fotograficzny o wartości 2000 zł mieszkance tej samej gminy. Sprawca kradzieży aktualnie przebywa w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności.

Małolat rozbójnik
Piętnastoletni chłopak z gminy Mysłakowice został zatrzymany przez policjantów z Kowar po tym, jak dopuścił się kilku wymuszeń rozbójniczych. Sprawą wyrostka zajmie się Sąd Rodzinny.

Obława na pijaków i poszukiwanych
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pięciu nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz czterech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Amator nie swoich butów
Dwieście złotych były warte buty sportowe, które ukradł 41-letni mieszkaniec Jeleniej Góry w centrum miasta. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie przez mundurowych ze śródmieścia.

Hodował ziółka odurzające
Szesnastolatek z Piechowic chciał spróbować, jak smakuje „zioło”. Dlatego zasadził konopie indyjskie i hodował je w dwóch doniczkach. Miniplantację zlikwidowali policjanci a żądny odlotowych wrażeń chłopak będzie miał kłopoty w sądzie rodzinnym.
Z kolei przed sądem dla dorosłych odpowie 50-letnia jeleniogórzanka, która posiadała środki odurzające.

Oszust w potrzasku
Dozór policyjny to środek zapobiegawczy zastosowany wobec 32-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna jest podejrzewany o oszustwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group