Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6363
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Królowa Śniegu” wciąż się cieszy powodzeniem

Poniedziałek, 28 listopada 2016, 8:20
Aktualizacja: Wtorek, 29 listopada 2016, 8:21
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: „Królowa Śniegu” wciąż się cieszy powodzeniem
Fot. Robert Czepielewski
Choć premiera „Królowej Śniegu wg Petra Nosalka” w Zdrojowym Teatrze Animacji odbyła się 21 lutego br., to sztuka nadal cieszy się ogromnym powodzeniem. Nie inaczej było podczas wczorajszego (27.11) przedstawienia, na które najmłodsi jeleniogórzanie przyszli ze swoimi rodzicami, babciami czy też dziadkami, by przeżyć przygody Gerdy i Kaja.

- Akurat dzisiaj wszyscy spędzamy niedzielę razem i postanowiliśmy, że niedzielne popołudnie spędzimy w Zdrojowym Teatrze Animacji, bo słyszeliśmy od znajomych, że przedstawienie ma bardzo dobre recenzje – powiedział pan Tomasz, który żoną dwoma synami przyszedł obejrzeć przedstawienie.

- Ten teatr to nie tylko instytucja, to przede wszystkim miejsce, które uwalnia najmłodszych od wirtualnego świata, otaczającego nas coraz bardziej. To tu najmłodsi mogą zobaczyć przestawienia baśni i opowieści, na których wychowali się ich rodzice, dziadkowie, a które nadal są aktualne. W ZTA jesteśmy z całą rodziną przynajmniej dwa razy w miesiącu, a dzisiaj jesteśmy w czwórkę – stwierdził pan Marcin. Dzieci chętnie przychodzą na spektakle, o których później w domu długo rozmawiamy przy stole, czy podczas zabaw – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group