Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8230
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kradł nie tylko paliwo

Niedziela, 11 listopada 2012, 12:12
Aktualizacja: 12:13
Autor: Angela
Co najmniej dziewięć kradzieży paliwa z samochodów ma na swoim koncie 28–letni jeleniogórzanin, który w ostatnich dniach został zatrzymany przez jeleniogórską policję . To jednak nie jedyne jego winy. Okazało się bowiem, że był on poszukiwany w celu doprowadzenia do aresztu śledczego, bo miał „do odsiadki” osiem miesięcy za wcześniejsze przestępstwa.

28-letniego jeleniogórzanina zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna ma na koncie co najmniej dziewięć przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze od maja do listopada br. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. - 28-latek włamał się do kilku samochodów, skąd jego łupem padło kilkanaście litrów paliwa. Ma on na koncie również kradzieże z włamanie do pojazdów, skąd jego łupem padły radioodtwarzacze, CB radia i inne drobne przedmioty – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie tej sprawy i ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Po czynnościach mężczyzna został umieszczony w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group