Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6084
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KPR z pompą finansową

Środa, 27 lutego 2013, 0:09
Aktualizacja: Środa, 27 lutego 2013, 21:50
Autor: Przemo
Jelenia Góra: KPR z pompą finansową
Fot. Karkonosze Play
Firma Grundfos – duński producent pomp jest kolejnym sponsorem szczypiornostek KPR–u Jelenia Góra występujących w PGNiG Superlidze. Umowę sponsorską podpisano w Ratuszu we wtorek, 26. lutego.

W obecności prezydenta Marcina Zawiły oraz władz Klubu Piłki Ręcznej podpisano umowę z przedstawicielami duńskiego producenta pomp, którzy zasłaniając się tajemnicą handlową nie chcieli ujawnić kwoty wsparcia. Umowa obowiązuje do końca 2013 roku, po czym zapadnie decyzja w sprawie ewentualnej kontynuacji współpracy.

- Mam nadzieję, że ta współpraca - zarówno z Miastem, jak i firmą Grundfos - jest początkiem kolejnych kroków, które pozwolą, aby grać na coraz wyższym poziomie. Marzeniem jest zdobywanie medali, a do tego potrzebne są ogromne środki. Jeden mecz rozgrywany u nas to koszt ok. 4 tysięcy złotych - mówiła managerka KPR-u, Magdalena Bułgajewska.

- Bardzo się cieszę, że mamy przełom. Jest sponsor, który wchodzi - jeśli KPR będzie grał dobrze, to bym to traktował w kategorii początku współpracy - dodał prezydent Jeleniej Góry, Marcin Zawiła.

- Na całym świecie sportowcy szukają sponsorów, gdyż bez sponsorów praktycznie sport nie istnieje. Jest to okrutne prawo, ale ambicje same, dążność do celu bez pieniędzy... niestety ci zawodnicy, te kluby nie odnoszą wielkich sukcesów. Taka ambicja, dążenie do celu, które zauważyliśmy, chęć zrobienia czegoś więcej jest jednym z tych elementów, który przekonuje, że warto w ten klub zainwestować - powiedział regionalny dyrektor marketingu firmy Grundfos, Dariusz Tymczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group