Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4515
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KPR pozyskał sponosrów

Wtorek, 22 lutego 2011, 19:50
Aktualizacja: Piątek, 25 lutego 2011, 15:37
Autor: Przemo
Jelenia Góra: KPR pozyskał sponosrów
Fot. Robert Ignaciak
Klub Piłki Ręcznej Jelenia Góra podpisał dzisiaj umowy sponsoringowe z lokalnymi firmami i zapowiadane są kolejne. To dobra wiadomość dla fanów jeleniogórskiego szczypiorniaka, którzy marzą o powrocie naszego klubu do elity piłki ręcznej kobiet w Polsce.

Jak podaje oficjalna strona internetowa KPR-u, umowy podpisano z firmami: "Tomarex" oraz "BGI Zremb", a na dniach zapowiadane są kolejne.

- Bardzo się cieszymy, że lokalne firmy zdecydowały się zainwestować w Klub Piłki Ręcznej Jelenia Góra. Naszym celem jest stworzenie silnej grupy współpracujących ze sobą osób i wierzymy, że ta współpraca będzie się układała po myśli nas wszystkich. Ogromne podziękowania należą się Panu Janowi Biłykowi, prezesowi firmy "JB", któremu zawdzięczamy całą inicjatywę. Jest to kolejny krok do realizacji naszych założeń stabilizacji finansowej klubu. Nie ukrywam, że przyszłość naszego klubu będzie zależała od decyzji prezydenta Pana Marcina Zawiły i Rady Miasta dotycząca dofinansowania sportu zawodowego w Jeleniej górze, ale w tej kwestii jesteśmy optymistami - powiedział wiceprezes KPR-u Jelenia Góra, Michał Matuszewski.

- Osobiście namawiam właścicieli jeleniogórskich firm do wspierania KPR Jelenia Góra. Tworząc silną grupę w znaczący sposób pomożemy naszym szczypiornistkom, które jako jedyne w naszym regionie promują nas w najwyższej klasie rozgrywkowej - dodaje Jan Biłyk.

Życzymy zatem klubowi kolejnych umów sponsoringowych, a kibicom powrotu do lat świetności jeleniogórskiego szczypiorniaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group