KPR nie sprostał Politechnice Koszalińskiej

Wiadomości: Superliga
Niedziela, 12 lutego 2012, 17:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2012, 14:32
Szczypiornistki KPR–u Jelenia Góra przegrały w 20. kolejce spotkań PGNiG Superligi na własnym parkiecie z Politechniką Koszalińską 22:23. Niekorzystnie dla nas zakończył się także mecz w Elblągu, gdzie miejscowy Start pokonał Ruch Chorzów 26:21 – walka o pierwszą ósemkę gwarantującą play–offy robi się coraz bardziej interesująca.

Od początku spotkania kibice zebrani w hali przy ul. Złotniczej oglądali prawdziwy dreszczowiec. Każdy z zespołów znał bowiem wagę tego pojedynku, Politechnika walczy o czwarte miejsce na zakończenie rundy zasadniczej, KPR o pierwszą ósemkę gwarantującą play-offy. Od pierwszych minut rezultat oscylował w granicy remisu, zapowiadała się zatem walka do końcowej syreny – tak też było. Po 30 minutach w nieznacznie lepszych nastrojach do szatni udawały się nasze piłkarki ręczne, które prowadziły 13:12. W drugiej części gry przyjezdne zaczęły jednak delikatnie odjeżdżać gospodyniom i na 10 minut przed końcem prowadziły 20:17. Gospodynie szybko zwarły jednak szyki dochodząc przeciwniczki na jedną bramkę, na więcej zabrakło czasu, KPR przegrał 22:23.

Wyniki 20. kolejki PGNiG Superligi
Piotrcovia Piotrków Tryb. – Finepharm Polkowice 40:25 (20:14)
KSS Kielce – Pogoń Baltica Szczecin 31:21 (12:12)
Start Elbląg – Ruch Chorzów 26:21 (9:12)
AZS AWF Gardinia Wrocław – SPR Lublin 23:28 (12:14)
KPR Jelenia Góra – Politechnika Koszalińska 22:23 (13:12)

~yahuu 12-02-2012 19:27
Na własne życzenie bardzo skomplikowaliśmy sobie sytuację w Superlidze Mecz był do wygrania ale bardzo słaba skuteczność w drugiej połowie zemściła się przegraną ...... Dziewczyny w tym ważnym meczu zagrały jak końcówkę w pamietnym remisowym meczu z Ruchem Chorzów..... Dziś powinniśmy wygrać a w najgorzszym razie zremisować !!!!!!!!!! Szkoda ...............
kibic_jg 12-02-2012 19:42
To prawda... szkoda tak dużej ilości niewymuszonych błędów, bezsensownych strat i chybień w pewnych sytuacjach... ale cóż dziewczyny walczyły jak lwice... i zabrakło 60 sekund do zwycięstwa...
~kabanix 12-02-2012 19:43
yahuu o czym ty mówisz. Akurat w tym meczu końcówka była dobra, goniły z wyniku 17-20. Zabrakło szczęścia i sił.
~też kibic 12-02-2012 20:18
czy nie chodziło trenerce pokazać wszystkim, że nie ma kim grać? Stąd cały mecz nieprzygotowanej do gry Stochaj, forowanie gry zawodniczki "bez głowy" Odrowskiej. Brak w grze młodych ze SMS które przerastają "ciepłe kluchy" miejscowe. Trenerka uważa, że jest dobra bo utrzymała zespół w ekstraklasie. A jeśli chcecie wygrywać to kupcie mi kilka zawodniczek, Najlepiej zagranicznych!!!
~kibol123 12-02-2012 20:55
zgadzam się z tez kibic wszyscy marudzą na trenerkę. to niech dadzą kasę i wymagają a nie pieprzą
~kabanix 12-02-2012 21:37
Darcie japy do swojej zawodniczki by "spier**lała" jest co najmniej nie na miejscu. Strasznie irytujące jest to towarzystwo malkontentów którzy wyzywają własne zawodniczki.
~vrc 12-02-2012 23:03
Powodzenia dla Jelonki w kolejnych meczach przesyła Koszalin :). Z takim potencjałem napewno będziecie w play offach a w następnym sezonie pewnie w szóstce. Widać że szkolenie młodych dziewczyn z czasów Jelfy nie poszło na marne. A nasze dziewczyny niestety coraz bardziej cieniują i męczą się w każdym meczu. Podobno było dużo błędów z obu stron więc to też mówi o dzisiejszym poziomie zespołów. Jak ktoś będzie miał jakieś video z tego meczu niech wrzuci na You tuba. Zobaczymy jak było gorąco na hali :)
~zab 13-02-2012 8:09
z tego co słychać tu i tam zawodniczki mają dośc hamstwa trenerki wulgaryzmu na codzien nie tylko na meczu.
~iya 13-02-2012 10:23
Brawo Koszalin ! A za Jelonkę trzymamy kciuki, by poradziła sobie z Ruchem i Startem ! My postaramy się wam pomóc wygrywając z Kielcami i Piotrcovią ! Pozdrawiam prawdziwych kibiców w JG !
~do zab 13-02-2012 10:25
Jędrzejczak ma faworyty, które jej pasują i koniec.
~DAK 13-02-2012 12:04
Trenerka może miec faworyta w łóżku a nie na hali.Jeżeli wygrywa plebiscyty to sport nasz siegnął dna.
~dzery 13-02-2012 13:43
dosłownie brakło paru sekund, które uciekły w trakcie meczu dzięki panom sędzim którzy nie zatrzymywali czasu!!! końcówka należała do naszych.
~ 13-02-2012 19:32