Reklama
Środa, 3 czerwca
15°C Jelenia Góra
Czytających: 84 933 Zalogowanych: 3
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

KPR nie sprostał Politechnice

Nie udał się wypad na Pomorze szczypiornistkom KPR–u Jelenia Góra. Podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak uległy rywalkom po ambitnej walce 26:34.

Autor: MDvR 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Przez całe spotkanie koszalinianki utrzymywały kilkubramkowe prowadzenie kontrolując w pełni boiskowe wydarzenia. Jeleniogórzanki pomimo ambitnej postawy nie były w stanie zmienić oblicza meczu. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 18:13, a całe zawody zakończyły się zwycięstwem Politechniki 34:26. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie wybrano Małgorzatę Buklarewicz. Wkrótce szersza relacja.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka