Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2486
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kowarzanie jak zawsze „grali” z sercem

Poniedziałek, 16 stycznia 2017, 12:30
Aktualizacja: Wtorek, 17 stycznia 2017, 7:57
Autor: Robert Czepielewski
Kowary: Kowarzanie  jak zawsze „grali” z sercem
Fot. Robert Czepielewski
Kowary należą do tych miast, które finał WOŚP organizują od początku jego istnienia. I choć bywały lata, kiedy z różnych względów ta impreza się nie odbywała, to nadal jest to wydarzenie, które cieszy się wielkim powodzeniem.

W tym roku z puszkami WOŚP na kowarskich ulicach pojawiło się 46 wolontariuszy, którzy od 7.00 do późnych godzin południowych z wielkim poświęceniem zbierali pieniądze dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

- Kowarzanie jak zwykle bardzo życzliwie podeszli do zbiórki pieniędzy, zresztą nie tylko oni. Przyjeżdżają do naszego miasta mieszkańcy Karpnik, Bukowca i innych pobliskich miejscowości, żeby wesprzeć akcję WOŚP - powiedziała szefowa sztabu w Kowarach Anna Szablicka.

W ramach finału, w Miejskim Ośrodku Kultury organizatorzy przygotowali także cykl występów muzycznych uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum im. Stanisława Lema. Po części artystycznej nastąpiła licytacja przedmiotów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group