Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 5964
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kora w Oriencie! Za dwa tygodnie

Czwartek, 31 marca 2011, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Kora w Oriencie! Za dwa tygodnie
Fot. Organizator
14 kwietnia 2011 w jeleniogórskim Orient Expressie wystąpi autorka oryginalnych tekstów piosenek i wierszy, mająca na swoim koncie ok. 4000 zagranych koncertów – Kora Jackowska!

Kora (Olga) Jackowska, wokalistka, poetka, obecna na polskiej (i zagranicznej) scenie muzycznej od 35 lat, zadebiutowała w 1976 r. wraz z zespołem Maanam. Już na początku swojej twórczości artystycznej zyskała miano postaci nietuzinkowej, obdarzonej niezwykłą charyzmą, z czasem zaś – największego odkrycia wokalno-estradowego w czasach Polski Ludowej. Jak ma się dziś pierwsza dama polskiego rocka?

Zarówno płyty Kory, jak i jej występy, stanowią niepowtarzalną mieszankę dobrego, starego rocka oraz refleksyjnej liryki, z której wypływają teksty uniwersalne, bliskie fanom w różnym wieku, ponadczasowe. – Każdy koncert Kory to wyjątkowe show, dynamiczne i zaskakujące oprawą scenograficzną. I nie inaczej będzie w Jeleniej Górze. Co ważne, w tym roku artystka obchodzi swój jubileusz, przez co uczestnicy koncertu mogą liczyć na szereg niespodzianek – mówi nam Artur Lisiński z agencji AGaRT, organizator przedsięwzięcia.

Koncert Kory Jackowskiej w jeleniogórskim Orient Expressie rozpocznie się 14 kwietnia 2011 o godz. 20.00. Bilety w cenie 65 zł można nabyć w tymże i w Demo Music przy ul. 1 Maja 60. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.ticketpro.pl. Warto odwiedzić.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group