Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 6794
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kontener na odzież cały w ubraniach i odpadkach

Środa, 10 lipca 2013, 7:54
Aktualizacja: 9:42
Autor: Mea
Jelenia Góra: Kontener na odzież cały w ubraniach i odpadkach
Fot. Mea
– Góra śmieci leży przy kontenerze na ubrania w Cieplicach nieopodal przystanku „Korona” i nikt tego już od dłuższego czasu nie sprząta – alarmuje pan Krzysztof z Cieplic. – Bałagan natychmiast zostanie uprzątnięty – zapewnił nas Jarosław Mazik z firmy APT Creative, która zajmuje się m.in. wywozem ubrań z kontenerów w Jeleniej Górze.

Ludzie wyrzucają ubrania obok kontenera, bo ten jest już zapełniony. – Oprócz rzeczy, czy obuwia okoliczni mieszkańcy „podrzucają” tu także plastikowe pojemniki, papiery, resztki jedzenia, obierki. Wkrótce zalęgną się tu robaki, a obok jest duży sklep z żywnością – opowiada pan Krzysztof.

Kontenery na ubrania należą do firmy Wtórpol. – Pojemniki dzierżawimy osobom zajmującym się ich opróżnianiem. Ta czynność powinna być wykonywana raz na dwa tygodnie lub w ciągu dwóch dni od zgłoszenia zapełnienia kontenerów np. przez okolicznych mieszkańców – powiedział Dawid Kiełbowicz z firmy Wtórpol.

Warto zaznaczyć, że jeden kierowca ma do opróżnienia ok. 500 pojemników w ciągu dwóch tygodni. W Jeleniej Górze i powiecie zajmuje się tym Jarosław Mazik. – Ten teren otrzymałem dopiero przed tygodniem. W firmie jest restrukturyzacja, dlatego termin opróżnienia pojemników w Jeleniej Górze przesunął się trochę w czasie. Wczoraj (09.07.) odbieraliśmy ubrania z pojemników w Szklarskiej Porębie, ale po otrzymaniu zgłoszenia od Jelonki.com pojechałem posprzątać śmieci przy wskazanym kontenerze – mówił Jarosław Mazik z APT Creative.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group