Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 8046
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Konrad Sikora zaprzysiężony na radnego

Wtorek, 21 kwietnia 2015, 12:10
Aktualizacja: Środa, 22 kwietnia 2015, 7:30
Autor: red.
Jelenia Góra: Konrad Sikora zaprzysiężony na radnego
Fot. Przemo
W miejsce Miłosza Sajnoga, który objął funkcję wiceprezesa Term Cieplickich mandat radnego w jeleniogórskiej Radzie Miejskiej objął 34–letni Konrad Sikora.

Nowy radny od pięciu lat jest prezesem Spółdzielni Socjalnej Patron, która zajmuje się aktywizowaniem osób z kręgu wykluczenia społecznego. Poza tym jest też instruktorem japońskiej sztuki walki AIKIDO.

Jakie cele stawia przed sobą K. Sikora? - Chciałbym najpierw zapoznać się z rocznymi planami prac poszczególnych komisji, wtedy dopiero podejmę ostateczne decyzję, z którymi komisjami się zwiążę – powiedział dodając, że najbliżej mu obecnie do komisji ds. młodzieży oraz budżetowej.

Zaprzysiężony na dzisiejszej (21.04) sesji radny uzyskał mandat z listy Platformy Obywatelskiej w okręgu nr 4 (cieplickim). - Rozstrzał potrzeb w moim okręgu jest tak duży, że wymagane będą konsultacje z mieszkańcami. Przedstawiciele rady bardziej zorientowani są wokół Placu Piastowskiego, ja będę działał w kierunku Osiedla XX-lecia – powiedział.

Radny z ramienia Obywatelskiego Dolnego Śląska wypowiedział się również ws. mostu na ul. Cervi. - Kwestia mostu nie może być bagatelizowana. Sam w sobie stanowi zagrożenie, tamtędy rodzice wożą swoje dzieci do szkoły. Natomiast pewnych elementów proceduralnych się nie przeskoczy. Jeżeli do tego jest potrzebny rok, to musimy ten rok wytrzymać i robić wszystko, żeby nie doszło tam do tragedii.

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group