• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Godz. 9:42
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelgo
  • Czytających: 4969
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Koniec roku w "Żeromie"

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 23 czerwca 2018, 7:27
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 czerwca 2018, 7:08
Autor: WAC
Fot. WAC
– To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść – słowami piosenki zespołu Elektryczne Gitary żegnali się ze swoją szkołą absolwenci gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze.

Uroczystość pożegnania gimnazjalistów opuszczających mury „Żeroma” było utrzymane w radosnym nastroju. Uczniowie po kolei wychodzili na scenę w auli szkoły odbierając swoje cenzurki. Najlepsi z nich mogli też się cieszyć z nagród i wyróżnień zdobytych w konkursach przedmiotowych oraz odebrać świadectwa z paskiem.

Młodzież podkreślała, że ostatnie trzy lata spędzone w murach „Żeroma” minęły im bardzo szybko i były bardzo udane. Również ze względu na zawarte w tym czasie przyjaźnie.

- Mamy nadzieję, że przetrwają one rozstanie ze szkolnymi murami - mówili.

Nieco wcześniej swoje świadectwa odbierali również licealiści z „Żeroma”. Szczególne wzruszenie towarzyszyło pożegnaniu pedagogów kończących z różnych względów swoją pracę w szkole.

- Biorąc pod uwagę reformę, to co dzieje się w szkolnictwie i to, co robią nasi uczniowie był to rok pracowity, jak zawsze trudny, ale także pełen sukcesów i wzniosłych chwil – mówi dyrektor szkoły Małgorzta Kozińska. - Aż 180 uczniów naszej szkoły otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Średnie klas są grubo powyżej 4,0. Nasi uczniowie wykazują dużą aktywność w olimpiadach i konkursach na szczeblach powiatowych, wojewódzkich i centralnych - podkreślała.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Abc 24-06-2018 14:25
Czy słynna nauczycielka muzyki i historii muzyki wreszcie odeszła na emeryture? I zacznie żyć własnym życiem a nie utrudnieniem życia młodzieży?
~xxx 24-06-2018 16:00
do ~abc, wszyscy umrą, ale Zdzienia zostanie
~Abc 24-06-2018 17:23
A już myślałem, ze czasy mobbingu przejdą do historii ...,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group