Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 1741
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konferencja: przeciw środkom odurzającym

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 16 marca 2019, 6:40
Aktualizacja: Niedziela, 17 marca 2019, 6:08
Autor: Organizatorzy
Fot. Organizatorzy
W Jeleniej Górze odbyła się konferencja „Narkotyki, dopalacze – krok w otchłań”, której organizatorem było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze oraz Karkonoska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Jeleniej Górze.

Celem spotkania było zwiększenie wiedzy nauczycieli, pedagogów jeleniogórskich placówek oświatowych oraz studentów o zagrożeniach związanych z narkotykami i dopalaczami. Jak również kształtowanie świadomości wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat negatywnego wpływu środków odurzających na człowieka oraz skutkach prawnych z tym związanych.

W konferencji wzięli udział: zastępca prezydenta Miasta Jeleniej Góry Konrada Sikora, przewodnicząca Komisji Oświaty Anna Bałkowska, naczelnik Wydziału Oświaty Paweł Domagała oraz nauczyciele i pedagodzy jeleniogórskich szkół.

Uczestnicy konferencji mieli możliwość dowiedzenia się m.in. o regulacjach prawnych, dotyczących postępowania w sprawach nieletnich, a w szczególności w kwestii kontaktu ze środkami psychoaktywnymi, poznać specyfikę jeleniogórskiego obszaru przygranicznego oraz dowiedzieć się o nowych substancjach psychoaktywnych.

Program:

- Regulacje dotyczące postępowania w sprawach nieletnich - Agnieszka Kałużna-Rudiwicz
- Specyfika jeleniogórskiego obszary przygranicznego a narkotyki - przedstawiciele Straży Granicznej
- Nowe substancje psychoaktywne - st.asp. Beata Soulska-Baran
- Praca z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych - Marek Moritz
- Jak rozmawiać z młodymi ludźmi o narkotykach -sprawdzone praktyki - Artur Bajer

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 16-03-2019 9:41
Niech się wezmą za tych co sprzedają a nie udają że nie wiedzą kto handluje , tak samo było za komuny ,były meliny , wszyscy znali , lecz nie wszystkie były pod ochroną
~WoW 16-03-2019 11:22
HA HA HA konferencjia przeciwko czemu się pytam za każdym rogiem kupisz wóde która zabija więcej ludzi niż wszystkie narkotyki razem wzięte także od tego zacznijcie💀💀💀
~Kominiarz 24-03-2019 3:01
Pani aspirant powinna ścigać tego wrednego dilera co mi sprzedał trawkę sk...iel ponoć psikał go przed sprzedażą muchozolem :( bo jak twierdzą ćpuny lepiej kopie. Trawki nie dopaliłem bo nie szło tego palić należy kategorycznie ściągać takich oszustów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group