Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6073
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Koncert Tax Free na finał 35–lecia MDK „Muflon”

Poniedziałek, 15 października 2012, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: mestra
Jelenia Góra/Sobieszów: Koncert Tax Free na finał 35–lecia MDK „Muflon”
Fot. mestra
Występ finalistów programu Must be the music zakończył wczoraj (14.10) muzycznym akcentem tygodniowe obchody jubileuszu sobieszowskiej jednostki kultury.

Od 09 października można było korzystać z bogatego programu wydarzeń kulturalnych, wśród których znalazł się spektakl Teatru Karawana, kabaretowy wieczór z Teatrem Naszym z Michałowic, wystawa fotografii Ryszarda Literackiego, koncerty zespołów: W tym sęk, Konec Konců, Tax Free oraz spektakl muzyczny „Portret damy…?”.

W niedzielny wieczór, na finał jubileuszowych obchodów, salę widowiskową przy ul. Cieplickiej po raz kolejny wypełniły gorące oklaski publiczności, która żywiołowo reagowała na melodyjne brzmienia w wykonaniu Tax Free. Widzowie razem z zespołem śpiewali znane utwory, jak „Rozmowa bez nikogo” czy „Moje małe nieba”, które grane są obecnie również w wielu stacjach radiowych.

– Świetny koncert! Oglądaliśmy ich niedawno w telewizji, a dzisiaj zobaczyliśmy na żywo i mogliśmy nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie – cieszyli się po koncercie fani Tax Free. – Byliśmy w „Muflonie” na każdym koncercie z okazji tego święta – za każdym razem było na bardzo wysokim poziomie, a światła i nagłośnienie tworzą tu naprawdę wyjątkowy klimat – mówili po imprezie zadowoleni widzowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group