Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 6649
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Koncert Jurkiewicza i Rogalskiego w Szwajcarce

Wtorek, 30 stycznia 2018, 9:25
Autor: WAC
Region: Koncert Jurkiewicza i Rogalskiego w Szwajcarce
Fot. Użyczone
W schronisku „Szwajcarka” odbył się pierwszy w 2018 roku koncert z gromadzącego miłośników poezji śpiewanej i piosenki turystycznej cyklu – „Szwajcarkowe Granie”.

W sali kominkowej schroniska wystąpiło dwóch wykonawców z Trójmiasta: Krzysztof Jurkiewicz i Cezary Rogalski - członkowie zespołu Słodki Całus od Buby (trzeci z zapowiadanych wykonawców nie dojechał z powodów rodzinnych). Frekwencja doskonała - pełna sala, przyjechali goście nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z Poznania, Opola. Wykonawcy zaprezentowali autorskie piosenki Krzysztofa Jurkiewicza i Mariusza Kampera o ważnych dla nich tematach - miłości, górach, poezji, ludziach i miejscach, które zapadły im w sercach...

- Koncert był świetny, bardzo długi, trwał od godz. 19.00 do 23.00 z dwudziestominutową przerwą – mówi Krystyna Pisarska ze Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości. - Świetny kontakt między widzami a wykonawcami. Krzysztof Jurkiewicz opowiadał anegdoty i historie związane z powstaniem niektórych utworów. Po koncercie były śpiewanki przy szczelnie zapełnionej sali. Najwytrwalsi dotrwali do szóstej rano - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group