Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2420
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert Hani Stach podczas XXXII Wiosny Cieplickiej

Sobota, 30 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 21:11
Autor: Portal onet.pl
Policja jeleniogórska zwraca się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który został przywieziony przez policjantów 5 maja br z Trzcińska.

Hania urodziła się w 1981 Warszawie. Ukończyła dwie szkoły muzyczne - w klasie fortepianu i rytmikę. Obecnie studiuje na IV roku w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizacja - wokal.

Kilka lat temu wystąpiła w programie "Szansa na sukces" z Edytą Górniak, w którym zajęła pierwsze miejsce. Później śpiewała w chórkach Natalii Kukulskiej, zdobywając nowe doświadczenia zawodowe.

Wreszcie pojawiła się w „Idolu”. Była zdecydowaną faworytką tej edycji, coraz bardziej rozpoznawana i lubiana. Gdy po 5. koncercie finałowym zrezygnowała z dalszego uczestnictwa z powodów zdrowotnych, w mediach powstało zamieszanie. Zainteresowanie Hanią jeszcze bardziej wzrosło. Tego samego roku (2003), Hania zdecydowała się podpisać kontrakt z wytwórnia płytową Pomaton EMI. Rok później ukazuje się debiutancki
album Hani Stach, zatytułowany po prostu "Hania Stach".

Producentami albumu są Wojtek Pilichowski, Wojtek Olszak oraz Marek Kisieliński. Utwory realizował i miksował Wojtek Olszak w Wobie Doobie Studio w Warszawie. Autorami większości tekstów są Ryszard Kunce i Bożena Intrator. Muzykę komponowali Wojtek Olszak, Michał Grymuza, Marek Raduli, Tomasz Bidiuk, Wojtek Pilichowski, Piotr
Remiszewski, Marcin Urban, Filip Siejka.

Na płycie znalazł się też cover zespołu Boyz II Men pt. „End Of The Road”, piosenka skomponowana przez Babyface.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group