Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12251
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Koncert grupy Raz, Dwa, Trzy w Karpaczu

Czwartek, 26 czerwca 2014, 8:43
Aktualizacja: 8:46
Autor: Manu
Karpacz: Koncert grupy Raz, Dwa, Trzy w Karpaczu
Fot. Organizator
18 lipca (w piątek) o godz. 21.00 na scenie Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zagra i zaśpiewa zespół Raz, Dwa, Trzy. Cena biletów: 70 zł, 90 zł. Rezerwacja: tel.: 535–057–089, e–mail: kontakt@artfun.com.pl.

Zespół Raz, Dwa, Trzy istnieje od 22 lat, a od 17. w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą. Został założony przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze - Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. W trzy miesiące po powstaniu piosenkami takimi jak “Rozkaz”, “Rzeka”, “Talerzyk”, “W każdej knajpie” oraz “Wchodzi” formacja w Zielonej Góry wygrała XXVI Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie.

Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Łączy muzykę rockową i współczesną poezję. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Skład zespołu: Adam Nowak – gitara, śpiew, Grzegorz Szwałek – pianino elektryczne, akordeon, Jacek Olejarz – perkusja, Jarosław Treliński – gitara elektryczna, akustyczna oraz Mirosław Kowalik – gitara basowa, kontrabas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group