Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5251
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Komputer z internetem dla gości Szklarskiej Poręby

Czwartek, 6 grudnia 2012, 11:43
Aktualizacja: 11:45
Autor: IT Szklarska Poręba
Komputer podłączony do internetu czeka w Szklarskiej Porębie na turystów, którzy będą teraz mogli np.: zapoznać się z polecanymi serwisami turystycznymi, znaleźć połączenia komunikacyjne lub po prostu sprawdzić swoją pocztę.

Stanowisko znajduje się wewnątrz budynku Biura Informacji Turystycznej przy ul. Jedności Narodowej 1a i czynne jest w godzinach funkcjonowania IT (od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-16.00, a w niedzielę od 9.00 do 17.00). Komputer zabezpieczony jest programem antywirusowym i filtrami internetowymi.

Stanowisko zostało utworzone w ramach projektu budowy „Innowacyjnego Systemu Informacji Turystycznej” na terenie Dolnego Śląska. Dolnośląska Organizacja Turystyczna wspólnie z Fundacją Informatyki i Zarządzania złożyła i zrealizowała wniosek o dofinansowanie projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

Efektem tych działań są stanowiska komputerowe utworzone w Informacjach Turystycznych na terenie Dolnego Śląska w tym w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group