Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 7356
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Kompromitacja kamiennogórskiej Olimpii

Środa, 28 maja 2008, 21:59
Aktualizacja: 22:01
Autor: ROB
REGION JELENIOGÓRSKI: Kompromitacja kamiennogórskiej Olimpii
Fot. ROB
Lider ligi okręgowej przegrał drugi mecz z rzędu i drugi w wymiarze 0:4. Tym razem u siebie z Chrobrym Nowogrodziec, w zaległym meczu 27. kolejki.

Olimpia albo jest tak pewna swego, albo po prostu nie chce awansować do IV ligi.
Drużynie z Kamiennej Góry potrzeba bowiem tylko jednego zwycięstwa do zapewniania sobie promocji do wyższej klasy rozgrywek. Dzisiaj podobnie jak 3 dni temu w Jędrzychowicach piłkarze nie musieli się wysilać. I się nie wysilali.

Olimpia liczy, że przypieczętuje awans w najbliższym meczu u siebie z Piastem Zawidów. Tyle, że może się poślizgnąć, bo Piast zaciekle walczy o utrzymanie i drużyna ta w kilku ważnych spotkaniach walczyła jak równy z równym z rywalami z górnej półki.

Gdyby Piast wygrał, sprawa awansu Olimpii stanie pod znakiem zapytania, bo w ostatniej kolejce gra ona wyjeździe z wiceliderem Lotnikiem Jeżów. Czy kamiennogórzanie zapłacą najwyższą karę za grzech pychy? Okaże się niebawem.

A dzisiejszy mecz z Chrobrym? Jedyne usprawiedliwienie dla gospodarzy jest takie, że po prostu nie zależy im na grze w wyższej lidze. Ale z tego piłkarze powinni się wytłumaczyć przed swoimi kibicami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group