• Środa, 13 listopada 2019
  • Godz. 23:15
  • Imieniny: Mikołaja, Stanisława, Mateusza, Izaaka
  • Czytających: 7994
  • Zalogowanych: 16
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kompletny terminarz LDJ–tki

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 17 lipca 2009, 9:14
Aktualizacja: 9:20
Autor: ahawer
22 sierpnia rozgrywki wznowią występujący w Dolnośląskiej Lidze Juniorów młodzieżowcy Karkonoszy Jelenia Góra.

Mecze pomiędzy zespołami rezerwowymi występującymi w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych rozgrywane będą w tych samych parach, tego samego dnia, ale w godzinach późniejszych.

Terminarz rundy jesiennej DLJ

Kolejka 1, sobota, 22 sierpnia 2009
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Miedź Legnica (j)

Kolejka 2, środa, 26 sierpnia 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Chrobry Głogów (j)

Kolejka 3, sobota, 29 sierpnia 2009
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)

Kolejka 4, sobota, 05 września 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)

Kolejka 5, sobota, 12 września 2009
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)

Kolejka 6 sobota, 19 września 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)

Kolejka 7, sobota, 26 września 2009
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Zagłębie Lubin (j)

Kolejka 8, sobota, 03 października 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)

Kolejka 9, sobota, 10 października 2009
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Polar Wrocław (j)

Kolejka 10, sobota, 17 października 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)

Kolejka 11, sobota, 24 października 2009
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)

Kolejka 12, piątek, 30 października 2009
12:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
12:00 MKS Oława (j) -:- Polar Wrocław (j)
12:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
12:00 Chrobry Głogów (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
12:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
12:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Miedź Legnica (j)
12:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)
12:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Śląsk Wrocław (j)

Kolejka 13, sobota, 07 listopada 2009
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- MKS Oława (j)

Kolejka 14, środa, 11 listopada 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- MKS Oława (j)
11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec (j) -:- Orzeł Ząbkowice Śląskie (j)
11:00 Chrobry Głogów (j) -:- Polar Wrocław (j)
11:00 Lechia Dzierżoniów (j) -:- Zagłębie Lubin (j)
11:00 Wratislavia Wrocław (j) -:- Pogoń Oleśnica (j)
11:00 Polonia-Sparta Świdnica (j) -:- Szkółka Piłkarska Głogów (j)
11:00 Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j) -:- Miedź Legnica (j)
11:00 Śląsk Wrocław (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)

Kolejka 15, sobota, 14 listopada 2009
11:00 Karkonosze Jelenia Góra (j) -:- Górnik Wałbrzych (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)

Kolejka 16, sobota, 21 listopada 2009
11:00 Górnik Wałbrzych (j) -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec (j)
11:00 MKS Oława (j) -:- Chrobry Głogów (j)
11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie (j) -:- Lechia Dzierżoniów (j)
11:00 Polar Wrocław (j) -:- Wratislavia Wrocław (j)
11:00 Zagłębie Lubin (j) -:- Polonia-Sparta Świdnica (j)
11:00 Pogoń Oleśnica (j) -:- Motobi Bystrzyca Kąty Wroc. (j)
11:00 Szkółka Piłkarska Głogów (j) -:- Śląsk Wrocław (j)
11:00 Miedź Legnica (j) -:- Karkonosze Jelenia Góra (j)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group