Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 7224
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głogów: Komplet wygranych w Głogowie

Poniedziałek, 13 czerwca 2022, 21:03
Aktualizacja: 21:04
Autor: MDvR
Głogów: Komplet wygranych w Głogowie
Fot. użyczone
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie odbył się turniej piłki siatkowej z okazji XIX Memoriału Jerzego Najgebauera organizowany przez klub MKS Piast Głogów. Rozegrane zostały mecze mini-piłki siatkowej w dwóch kategoriach wiekowych: dwójek - rocznik 2011 i singielek - rocznik 2012 i zawodniczek młodszych.

Głównym celem turnieju było uczczenie pamięci Jerzego Najgebauera - nauczyciela wychowania fizycznego, trenera i prekursora sportu w Głogowie, wychowawcy wielu pokoleń głogowskich sportowców, współtwórcy sekcji piłki siatkowej w mieście, a także popularyzacja piłki siatkowej w regionie. Dzięki licznym sponsorom zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary, koszulki oraz inne prezenty. Pozostałe drużyny wyjechały z dyplomami, a także pamiątkowymi medalami.

W turnieju uczestniczyło szesnaście zespołów w kategorii dwójek i osiemnaście singielek. Janowickie siatkarki spisały się na medal. Dziewczęta rozegrały siedem spotkań i wszystkie wygrały, zdobywając pierwsze miejsce i złote medale. W turnieju uczestniczyły takie zespoły jak: UKPS Lubin, Akademia Siatkówki Iłowa, UKS Komorniki, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, UMKS Volley Głogów, Lew Legnica, MKS Piast Głogów i nasze siatkarki z UKS-u Sokoliki Janowice Wielkie.

Nasze złotka zagrały w składzie: Daria Górnicka, Anna Górnicka oraz Hanna Łuczak. Trenerem janowickich siatkarek jest Piotr Lesiński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group