Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 7265
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Komórkowy” rozbój na placu zabaw

Czwartek, 22 października 2009, 10:08
Aktualizacja: 10:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Komórkowy” rozbój na placu zabaw
Fot. Policja
Zepchnął z ławki 17–latka, wykręcił mu ręce, a następnie ukradł dwa telefony komórkowe. Aparaty sprzedał, a pieniądze – przejadł. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Mowa o 19–letnim mieszkańcu miasta, któremu grozi wysoka kara za dokonane przestępstwo.

Sprawcę, który nie ma stałego miejsca zamieszkania, policja zatrzymała wczoraj. – Do opisanego zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na jednym z jeleniogórskich placów zabaw – wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Pokrzywdzony powiadomił policję o dokonanym na jego osobie rozboju. Na podstawie rysopisu, policjanci wytypowali 19-latka jako sprawcę przestępstwa. Został on zatrzymany wczoraj na ulicy. Wcześniej ukrywał się przed policją, często zmieniając miejsca pobytu.

19-latek przyznał się do przestępstwa. Oświadczył, że telefony sprzedał, a pieniądze przeznaczył na jedzenie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za rozbój grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Za to przestępstwo został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group