Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

„Komórkowy” rozbój na placu zabaw

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Zepchnął z ławki 17–latka, wykręcił mu ręce, a następnie ukradł dwa telefony komórkowe. Aparaty sprzedał, a pieniądze – przejadł. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Mowa o 19–letnim mieszkańcu miasta, któremu grozi wysoka kara za dokonane przestępstwo.

Sprawcę, który nie ma stałego miejsca zamieszkania, policja zatrzymała wczoraj. – Do opisanego zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na jednym z jeleniogórskich placów zabaw – wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Pokrzywdzony powiadomił policję o dokonanym na jego osobie rozboju. Na podstawie rysopisu, policjanci wytypowali 19-latka jako sprawcę przestępstwa. Został on zatrzymany wczoraj na ulicy. Wcześniej ukrywał się przed policją, często zmieniając miejsca pobytu.

19-latek przyznał się do przestępstwa. Oświadczył, że telefony sprzedał, a pieniądze przeznaczył na jedzenie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za rozbój grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Za to przestępstwo został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka