Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7996
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolizja z udziałem czterech aut, w tym cystern

Poniedziałek, 27 lipca 2015, 21:14
Aktualizacja: Wtorek, 28 lipca 2015, 16:54
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolizja z udziałem czterech aut, w tym cystern
Fot. Przemek Kaczałko
Dzisiaj (27.07) ok. godz. 18:30 na ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze doszło do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. W kolizji wzięły udział dwa auta osobowe oraz dwie cysterny, które na szczęście były puste.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący cysterną najechał na tył poprzedzającej go drugiej cysterny, dodatkowo próbując się ratować zjechał na lewy pas uszkadzając nissana almerę, z kolei cysterna, która jechała przodem najechała na tył daewoo matiza. Do zdarzenia doszło na moście nad rzeką Kamienna, przed zwężeniem dróg związanym z robotami drogowymi. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby z pojazdu marki Nissan.

- Wina (ze wstępnych ustaleń) jest po stronie kierującego drugą cysterną, która najechała na pierwszą cysternę, w wyniku czego powstało to całe zdarzenie. Jeśli zostanie to zakwalifikowane jako wykroczenie, to kierowca otrzyma mandat od 220 do 500 zł oraz 6 pkt. karnych - powiedział sierżant sztabowy Kamil Rawski z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że w jednym z samochodów były dwie osoby poszkodowane, które zostały zabrane do szpitala na badania. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Nasze działania polegały na uszczelnieniu wycieków oleju napędowego, odłączeniu akumulatorów. Trwają czynności zabezpieczające - powiedział asp. Adam Żabkowski z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group