Reklama
Środa, 3 czerwca
15°C Jelenia Góra
Czytających: 85 773 Zalogowanych: 9
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Kolizja dwóch volkswagenów

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do jakiej doszło dziś (7.08) o godzinie 10.00 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Słowackiego w Jeleniej Górze.

Autor: WAC 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Jak ustalili policjanci z drogówki - sprawcą zdarzenia był kierujący volkswagenem 25 – latek, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu volkswagenowi, prowadzonemu przez 50 – letniego mężczyznę. W kolizji nikt nie ucierpiał.

Sprawca zderzenia został ukarany mandatem karnym.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka