Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5937
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kolejny jarmark rękodzieła i regionalnych cudeniek w Kromnowie już w sobotę

Wtorek, 22 stycznia 2013, 7:31
Aktualizacja: 7:36
Autor: Mea
Region: Kolejny jarmark rękodzieła i regionalnych cudeniek w Kromnowie już w sobotę
Fot. Organizator
W zabytkowym wnętrzu Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie odbędzie się w tę sobotę (26.01.) w godz. 12.00 – 16.00 Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Wstęp jest wolny.

– Zapraszamy, nie tylko osoby chcące zobaczyć lub kupić oryginalne wyroby, ale również regionalnych twórców, którzy chcieliby pokazać swoje prace. Zgłoszenia wystawców przyjmujemy pod adresem e- mail: galeria.izerska@gmail.com – mówi Violetta Pietrzak z AGI.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to cykliczna impreza, która odbywa się co miesiąc od czerwca 2012 r. i skupia lokalnych twórców oraz producentów zdrowej żywności.

- Po raz pierwszy swoje wyroby zaprezentują u nas: Dawid Pietras, który będzie miał stoisko z własnoręcznie wykonanymi rzeźbami i płaskorzeźbami, Adam Kulikowski wykonujący figurki z makaronu, Małgorzata Kowzan robiąca zdrowotne poduszki wypełnione orkiszem, a także Stowarzyszenie Nowoczesna Wieś z Rakowic Wielkich, które przedstawi różnorodne wyroby rękodzielnicze – podkreśliła Violetta Pietrzak.

– Oczywiście nie może zabraknąć naszych stałych wystawców, czyli Elżbiety Telatyńskiej wykonującej piękną ceramikę, Olgi Jaros, która robi oryginalną biżuterię oraz Beaty Grzesiak, tworzącej fantastyczne szkło fusingowe – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group