Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5563
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejne pogryzienie przez psa

Czwartek, 27 sierpnia 2009, 10:38
Aktualizacja: Sobota, 29 sierpnia 2009, 11:44
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Kolejne pogryzienie przez psa
Fot. Archiwum
200 złotych mandatów zapłaciła właścicielka psa, która wczoraj w godzinach wieczornych wyszła ze swoim czworonogiem na spacer bez kagańca i smyczy. Zwierzę rzuciło się bowiem na przechodnia i ugryzło go.

Do ugryzienia mieszkańca Jeleniej Góry przez psa doszło wczoraj na ulicy Noskowskiego w godzinach wieczornych. Właścicielka psa wyszła z pupilem na spacer i spuściła go ze smyczy. W pewnym momencie pies rzucił się na przechodzącego obok mężczyznę i ugryzł go. Na miejsce wezwano straż miejską. Na właścicielkę zwierzęcia strażnicy nałożyli mandat karny w wysokości 200 zł i nakaz doprowadzenia psa do weterynarza, gdzie zostanie on poddany obserwacji i badaniom. Kobieta będzie też musiała dostarczyć strażnikom i poszkodowanemu kopię wyników tych badań.

Mimo licznych komunikatów i ostrzeżeń oraz ciągłego przypominania o obowiązku wychodzenia z psami na smyczy i w kagańcu, właściciele w dalszym ciągu bagatelizują sprawę. Zbytnia ufność w nieagresywność swojego czworonoga, może się zakończyć któregoś razu tragedią.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group