Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8189
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejna ofiara fałszywego wnuczka

Czwartek, 29 września 2011, 8:29
Aktualizacja: 11:50
Autor: KMP
82–letnia mieszkanka Piechowic wzięła kredyt i naiwnie „pożyczyła” 15 tysięcy złotych mężczyźnie, który podał się za jej wnuka i poprosił o pieniądze mówiąc, że uległ wypadkowi.

Oszust, któremu uwierzyła kobieta, powiedział, że po wypadku bardzo boli go noga, a po pieniądze zgłosi się jego kolega. – Starsza pani poszła więc do banku, zaciągnęła kredyt w wysokości 15 tysięcy złotych i przekazała pieniądze obcemu mężczyźnie – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Policjanci apelują do bliskich starszych osób, aby uczulali je na tego typu przypadki przekonując, aby nie ufali obcym ludziom podającym się za członków rodziny i proszącym o pieniądze.

W związku z powyższym policja poszukuje młodego mężczyzny w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, szczupłej budowy ciała, o ciemnych krótkich włosach. Ubrany był w ciemne spodnie i koszulkę z krótkim rękawem. Na lewej ręce mężczyzna miał trzy ciemne, jednolite tatuaże.
Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt bezpośrednio z Komisariatem II Policji w Jeleniej Górze pod numer 75/75-20-064 bądź na numer alarmowy Policji 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group